г. Черкассы, ул. Б.Вишневецкого 37, оф.506
тел: (097) 441-27-49, (0472) 56-87-58
Отзывы
Виталий, 29 лет
Пришел заниматься в Лингвоцентр "ОК" с целью подготовки к сдаче экзамена IELTS. За время занятий я получил новые знания и навыки, что помогло мне при сдаче экзамена. Заниматься было несложно, так как я занимался с квалифицированным преподавателем по интересному учебнику, насыщенному нужной лексикой и полезной информацией. Я поднял свой уровень знания английского и добился поставленной цели. Остались только положительные эмоции, за что я искренне благодарен Лингвоцентру "ОК".
Анастасия, 24 года
В мовній школі "ОК" я закінчила вивчати курс "Intermediate". Я настільки була задоволена результатом, що вирішила продовжити навчання на наступному рівні. Професіоналізм викладача, налаштованність на результат та дружня атмосфера зіграли вагому роль в успішному подоланні мною мовного бар"єру. В Лінгвоцентрі "ОК" створені всі умови для ефективного навчання: аудіо та відео забезпечення, індивідуальний підхід та зручний графік для кожного студента. Це є потужним стимулом для вивчення та використання англійської мови. Навчаючись у Лінгвоцентрц "ОК" я здобула багато нових знань: я можу швидко і розгорнуто викладати свої думки, говорити спонтанно англійською та розуміти носіїв мови. Можу з впевненістю сказати, що в Лінгвоцентрі "ОК" працюють професіонали.
Ігор.
Щиро дякую Лінгвоцентру "ОК" за можливість покращити свою англійську. Невимушена атмосфера на заняттях та чудова программа дала можливість досягти нового рівня в іноземній мові за короткий проміжок часу. Хочу подякувати викладачам за те, що досить демократично та точно направили заняття в потрібне русло. Вже після декількох місяців відвідування занять я почав розуміти граматику англійської мови та правильно розмовляти. Уроки завжди проходили в дружній атмосфері. Також хочу додати, що Лінгвоцентр "ОК" має чудове місцерозташування. Я закінчив курс "Intermediate", що дозволяє мені вільно спілкуватися з закордонними колегами в своїй професійній діяльності.
Юлія, 34 роки
Вже майже 15 років я захоплююсь подорожами. З часом географія моії подорожей стала розширюватися. Я бачила, що моїх знань англійської не вистачає ні для спілкування, ні для більш детального вивчення країн, тому я вирішила прийти на курси. В школі та інституті я вивчала німецьку, а коли пішла на роботу - почала вивчати англійську. Та попередній досвід вивчення не був для мене вдалим: чи то не ті викладачі, чи то зірки не так стояли. Доки я не потрапила в Лінгвоцентр "ОК". Тут заняття просто захопили мене. Матеріал подавався дуже доступно, багато нової і корисної інформації, багато діалогів і розмов, цікавими були навіть домашні завдання. Мені дуже все сподобалося. Зараз я почуваюся набагато впевніношою у собі, в своїх знаннях англійської і, саме головне, не збираюся зупинятися на досягнутому.

Мене звати Віктор. Ніколи раніше не думав, що мені доведенться ходити на курси з англійської мови. Але, як то кажуть, життя вирішило за мене. Дізнався про Лінгвоцентр "ОК" від свого товариша, який вже відвідував ці курси. Прийшов, маючи невеликий багаж знань з англійської Зустріли тепло, з пісмішкою і відразу до справи. Сподобалося те, що графік занять можна змінювати, при моєму стилю роботи та життя це дуже важливо. Дякую педагогам центру за витримку, професіоналізм, індивідуальний підхід. Завдяки своїм знанням англійської мови я сміг знайти цікаву і добреоплачувану роботу. Я відчуваю себе більш розвиненим та успішним. Успіху і процвітання тобі, Лінгвоцентр "ОК"!

Меня зовут Ирина. Свои знания английского до посещения Лингвоцентра "ОК" я в шутку называла уровнем собаки: когда понимаешь простые фразы, но в ответ сказать ничего не можешь. Занятия начались с Elementary level и закончились подготовкой к IELTS. Уроков английского я откровенно боялась, потому что еще со школы это ассоциировалось с чем-то скучным, мучительным и не понятным. Лингвоцентр "ОК" и его преподаватели  научили меня любить эти уроки. Я не могла поверить, что занятия могут быть такими интересными: тут были прослушивание реальных разговоров на английском, и чтение интересных статей из реальных заграничных журналов, и простое объяснение сложных правил, и конечно же много разговоровной практики. После обучения я смогла принять участие в международной конференции, где лекции были исключительно на английском, также я без проблем общаюсь с людьми в путешествиях по разным странам. Спасибо Лингвоцентру "ОК" за профессионализм и индивидуальный подход к каждому ученику! Вы - лучшие!